Paskaitų ciklas “Architektūra gidams”

Autorius: 2021.11.05

Viskas skaitmenizuojasi, persikelia į internetinę erdvę – nieko naujo nepasakėme, bet remdamiesi šiuolaikinėmis tendencijomis žengiame koja kojon su jomis :).

Šiuos žingsnius padėjo įgyvendinti  Lietuvos kultūros tarybos finansuojamas projektas “Architektūra gidams”. Tai skaitmenizuotų paskaitų ciklas, kurių metu architektų-profesionalų komanda (V. Petrulis, J. Butkevičienė, I. Veliūtė, V. Almonaitytė – Navickienė, D. Žukauskas, R. Petrikaitė)  paruošė skaitmenines paskaitas apie architektūros stilius ir jų vystymosi istoriją, modernistinę, medinę, sakralinę bei pramoninę architektūrą. Tai labai išsamus ir kartu daug informacijos gidui suteikiantis architektūros paskaitų ciklas, kuris suteiks pamatines architektūros žinias. Tai labai svarbi gido žinių bagažo dalis, nes galima sakyti, kad nėra nei vienos ekskursijos, kurioje nebūtų statinių.

Projektas “Architektūra gidams” startuos jau artimiausiuose “Mūsų odisėja” gidų kursuose. Prie šių paskaitų galės prisijungti ne tik kursantai, bet ir visi profesionalūs gidai ir entuziastai, norintys pagilinti žinias architektūros srityje.

Sekite mūsų naujienas ir išklausę šį kursą tapsite “Architektūros gidais”! 🙂

Kiti įrašai

UAB „Mūsų odisėjos” gidų kursų absolventė Edita birželio 25 d. vedė savo pirmąją ekskursiją. Į šią eks ...
Skaityti
UAB „Mūsų odisėjos“ gidų kursus lanko ne tik kauniečiai bet ir iš kitų Lietuvos kampelių norintys įgyti ši ...
Skaityti
Birželio 23 d. UAB „Mūsų odisėjos“ klientai keliavo ir tyrinėjo Suvalkų miestus bei kanalus. Užsakovas ponas ...
Skaityti