Specialūs pasiūlymai grupėms ir kolektyvams

Mūsų odisėja gali pasiūlyti ekskursijų ir kelionių pagal asmeninius pageidavimus už norimą kainą ir pasirinktu maršrutu. Galimybės keliauti turite visoje Lietuvoje ir po užsienį (Lenkija, Latvija, Baltarusija, Ukraina, Estija ir netgi ISLANDIJA, kuri šią vasarą planuoja būti draugiška turistams). Taip pat galimos trumpos ekskursijos tik po Kauną (turime net 11 originalių, įtraukiančių maršrutų), tik po Vilnių ar kitą Lietuvos miestą ar rajoną. Savo duomenų bazėje turime ekskursijų nuo 30 min. iki kelių dienų ir galime pasiūlyti kaip įdomiai atšvęsti gimtadienį, šeimos šventes – siūlome išbandyti vis populiarėjanti šventimo būdą – švęsti kelioniėje, kurios metu objektus galėsite išsirinkti patys, daug apkeliausite ir po kelionės grįšite žvalūs ir pilni gerų emocijų. Jums tereikia mums paskambinti ir pasakyti:
– kokios trukmės norite kelionės;
– kokio dydžio bus jūsų grupė;
– koks yra jūsų biudžetas;
Objektų užsakymu, maršruto sudarymu, profesionaliu gidu, transportu, maitinimu (jeigu reikia) ir visomis kitomis pramogomis pasirūpinsime mes.

Jeigu norite užsisakyti ekskursiją ar kelionę, skambinkite tel.: +370 698 03091 arba rašykite el. paštu: odiseja@turinfo.lt

Galite rinktis iš jau esamų ekskursijų pasiūlymų, kuriuos pritaikysime pagal jūsų poreikį.

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų nėra.
Rašyti atsiliepimą
Įvertinimas: